Grigori Grabovoi je autor ucenja o “spasenju i harmonicnom razvoju”, koje je potvrdjeno od strane sluzbenih UNO dokumenata. Vidovit je, iscelitelj i specijalista za Energoinformatiku. Nagradjen je srebrnom medaljom nosioca Novelove nagrade I.P. Pavlova, za razvoj medicine i zdravstva i sa jos mnogo drugih. Pogledajte u videu sta sam pronasla o njemu a i moje iskustvo. U nastavku, dacu vam i neke nizove brojeva za isceljenje.

Lista nekih osnovnih brojcanih nizova Grigoria Grabovoia

Ovde cu vam dati samo listu brojeva po poglavljima, tj. po delovima tela ili organima ili problemima sa zdravljem. Ako ste zainteresovani za neku konkretnu bolest, kontaktirajte me i dacu vam broj koji vam je potreban.

KRITICNA STANJA – 1258912

TUMORSKE BOLESTI – 8214351

SEPSA – 58143212

SINDROM DISEMINIRANE INTRAVASKULARNE KOAGULACIJE – 5148142

BOLESTI CILKULATORNI SISTEM/KRVNI SISTEM – 1289435

REUMATSKE BOLESTI – 8148888

BOLESTI ORANA DISANJA – 5823214

BOLESTI PROBAVNOG SISTEMA – 5321482

BOLESTI BUBREGA I MOKRACNOG SISTEMA- 8941254

BOLESTI KRVI – 1843214

ENDOKRINE I METABOLICKE BOLESTI- 1823451

PROFESIONALNE BOLESTI- 4185481

AKUTNA TROVANJA- 4185412

ZARAZNE BOLESTI – 5421427

BOLESTI NEDOSTATKA VITAMINA – 1234895

DECIJE BOLESTI – 18543218

PORODILJSTVO/ ZENSKE BOLESTI – 1489145

NEUROLOSKE BOLESTI – 148543293

DUSEVNE BOLESTI – 8345444

SEXUALNI POREMECAJI – 1456891

KOZNE I POLNE BOLESTI – 18584321

HIRURSKE BOLESTI – 18574321

HIRURSKE BOLESTI ODRASLIH – 5843215

BOLESTI UHA, GRLA I NOSA – 1851432

BOLESTI OCIJU – 1891014

BOLESTI ZUBA I USNE SUPLJINE – 1488514

NEPOZNATE BOLESTI I STANJA – 1884321

-kada je rec o nepoznatim bolestima i stanjima treba imati na umu da es telo coveka sastoji od sedam elemenata: GLAVA, VRAT, DESNA RUKA, LEVA RUKA, TRUP, DESNA NOGA I LEVA NOGA

GLAVA 1819999
VRAT 18548321
DESNA RUKA 1854322
LEVA RUKA 4851384
TRUP 5185213
DESNA NOGA 4812531
LEVA NOGA 485148291

VREDNOSTI LABARATORIJSKIH NALAZA – 1489991

SASTAV KRVI – 148542139

URIN – 1852155

SLINA – 514821441

ZELUDACNI SOKOVI – 5148210

ZUC – 514852188

BIOHEMIJA KRVI – 514832189

NEURO-ENDOKRINI SISTEM – 518432121

Cmok i sijajte kao zvezda, jer vi i jeste zvezda svog zivota!

Kraj tekstata

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

loading…


Potrazite savet eksperata

Tarot, Vidovnjaci, Andjeoske karte, Lecenje, Saveti,....

Tarot, Vidovnjaci, Andjeoske karte, Lecenje, Saveti,....

Pratite nas

Kategorije

Najnoviji clanci

Teme

Uloguj se

loading...

Podeli